.

.

AuthorMiss Margaret. 
Piszę, pracuję, marzę i marzenia spełniam. Czasem się też jeszcze czegoś pouczę. Wydaje mi się, że jestem typową 23 latką. No dobra, nie typową, bo wiele moich rówieśniczek często zapomina o tym, że prócz dorosłości jednak wciąż jesteśmy dziećmi. A jeśli nie zapominają, to zdecydowanie przesadzają i nie potrafią znaleźć tej równowagi. A to jest bardzo ważne. Znać umiar.
Staram się dążyć do swoich celów i marzeń i spełniać każde po kolei. Jednym z nich jest napisanie kiedyś czegoś równie dobrego, by ostatecznie wydać to i móc podziwiać na półce z książkami swoje własne dzieło, swoje małe osiągnięcie. 

Historia, którą stworzyłam w tym opowiadaniu jest jedną z tych typowych fanficów z odrobiną rzeczywistości, gdzie kreujemy swój własny, mały świat wzorując się na czymś namacalnym. Mam nadzieję, że spodoba wam się historia Our Tumbler of Tea. Kubek od początku był nietypowy i mam nadzieję, że jego refresh pokaże to samo tylko w lepszym stylu, z większą ilością wiadomości i miejmy nadzieję rozdziałów.

Pozostałe blogi: 
Two Sided Mirror - z kategorii: fantastyka.
Audrey Harris - z kategorii: fanfiction
Missmgreenie - blog lifestylowy.

Wszelkie pytania możecie natomiast kierować do mnie na maila: margo92green@gmail.com, bądź na twitterze: @missmgreenie

No comments:

Post a Comment